Про ESET

Компанія ESET є новатором у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення. Більше 25 років унікальна технологія NOD32 отримує визнання користувачів та експертів у всьому світі.

Ефективний захист

Рішення ESET виявляють і знешкоджують відомі та нові види загроз, надаючи якісний та ефективний захист як домашнім, так і корпоративним користувачам. На сьогоднішній день продукти ESET забезпечують безпеку більше 100 млн комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів, планшетів та серверів.

Абревіатура ESET утворена з чотирьох слів — «Essential Security against Evolving Threats», що в перекладі означає «Ефективний Захист від Еволюціонуючих Загроз». Така назва пов'язана з унікальними технологічними особливостями продуктів. Компанія ESET стала першим виробником антивірусного програмного забезпечення, яка почала використовувати проактивні методи у виявленні нових, раніше невідомих загроз. Усі продукти ESET розроблені на основі високопродуктивної технології ThreatSense®, яка поєднує в собі різні методи виявлення загроз — активну та пасивну евристику, родовий аналіз і сигнатурний метод. Комбінація цих алгоритмів дозволяє успішно виявляти та зупиняти нові зразки загроз, а головне — їх подальші мутації. Використання даної технології дозволяє ESET з року в рік зберігати статус лідера у галузі розробок антивірусного програмного забезпечення.

Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ.

Захист, визнаний експертами

Висока здатність виявлення та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів та авторитетних видань.

Рішення ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security та ESET Cyber Security є найбільш рекомендованими у всьому світі.

Легендарний продукт ESET NOD32 Antivirus став світовим рекордсменом за кількістю нагород «VB100» від авторитетного видання Virus Bulletin, не пропустивши при цьому жодного «дикого» вірусу або черв’ка.

ESET була названа однією з найбільш інноваційних компаній в Європі у 2011 році та удостоєна нагороди HSBC European Business Awards. Також визнання і велику кількість позитивних відгуків компанія та продукти ESET отримали від відомих тестових лабораторій AV-Comparatives, AV-Test і багатьох інших організацій.

Крім цього, компанія ESET входить до списку найбільш розвинутих компаній у сфері високих технологій за рейтингом Deloitte Technology Fast 50 у країнах ЕМЕА регіону, який включає в себе Європу, Близький Схід та Африку. У 2009 та 2010 роках аналітики Gartner включили компанію ESET у «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» і визнали продукти ESET кращими рішеннями для корпоративного сектора.

Представництва у всьому світі

Заснована у 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу та представництва в більш ніж 180 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться в Братиславі, Словаччина. Також центри продажів розміщені в Сан-Дієго (США), Буенос-Айресі (Аргентина), Празі (Чехія) та Сингапурі. У 2008 році був відкритий новий центр розробок у Кракові (Польща).

ESET в Україні

Більше 10 років продукти ESET офіційно представлені на території Україні. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET.

Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації: Міністерство транспорту та зв'язку, Міністерство фінансів, Львівська залізниця, Інформаційний центр Міністерства юстицій України, Одеська залізниця, АТ «Укрнафта», ВАТ «Надра Банк», ПАТ «Мега Банк», група компаній «Інтерпайп» і багато інших.

ESET ЗАХИСТ СЕРВЕРІВ

ЗАХИСТ СЕРВЕРІВ

деталі

ESET Endpoint Antivirus: ваш кращий вибір

Всесторонній захист робочих станцій на базі ОС Windows

деталі

Наші бренди