Про компанію Ergoline

Ergoline – компанія, що керується власниками, розташована в м. Біц (земля Баден-Вюртемберг, Німеччина). Більше 20 років компанія Ergoline є провідним постачальником високоякісних і надійних ергометрів і систем кардіореабілітаціі. В даний час більше 40 000 ергометрів Ergoline встановлено по всьому світу в самих різних установах - приватних амбулаторіях, лікарнях, центрах спортивної медицини та реабілітаційних комплексах. Ergoline сьогодні - це сучасна інноваційна компанія, що поставляє свою продукцію більш ніж в 30 країн світу. 

Переваги для клієнтів

На додаток до ергономічної конструкції, надійності, точності і тривалому терміну служби у користувачів завжди є додаткові вимоги. І оскільки потреби клієнтів є найважливішим фактором, який враховується при розробці нашої продукції, портфель комерційних пропозицій компанії Ergoline включає в себе ціле сімейство першокласних рішень, в якому кожен виріб створений з урахуванням особливостей його застосування.

Партнери

Наші регіональні партнери, розташовані в Німеччині і по всьому світу, готові надати нашим клієнтам консультаційну, методичну та технічну підтримку. Протягом багатьох років провідні виробники електрокардіографічного обладнання вбудовують наші ергометри (іноді під своїм ім'ям) в свої системи для стрес-тестів з ЕКГ, що свідчить про їх довіру до перевірених технологій, якості і ергономічної конструкції наших приладів.

Академія Ergoline

Компанія Ergoline бачить свою відповідальність не тільки в тому, щоб виробляти системи, які будуть зручні для користувачів, але і в тому, щоб забезпечити своїм замовникам можливість для підвищення кваліфікації. Академія Ergoline, в якій викладають досвідчені лектори та викладачі (лікарі загальної практики, спортивні методисти та фізіотерапевти), пропонує безліч семінарів на різні теми, зокрема за методиками тренувань.

http://www.ergoline.com

 

 

ergoline ergoselect 1200

Ідеальний лежачий ергометр для стрес-ехокардіографічних досліджень

деталі

ergoselect 50

Недорогий ергометр для стрес-тестів з ЕКГ.

деталі

ergoselect 100

Класичний ергометр для стрес-тестів з ЕКГ

деталі

ergoselect 200

Цей ергометр відрізняється унікальними додатковими можливостями

деталі

Ергометр ergoselect 150 для дітей

Кольорова розмальовка ергометра дозволяє дітям забути про те, що це «медичний пристрій».

деталі

ergoselect 600

Для пацієнтів з тяжкими формами ожиріння

деталі

ergoselect 400

Для пацієнтів з порушеннями з боку опорно-рухового апарату або якщо вони пересуваються в інвалідних кріслах.

деталі

Реабілітаційна система ergoline

Для проведення тренувань з дозованим навантаженням в процесі кардіореабілітаціі

деталі

Програмне забезпечення ERS

Для проведення тренувань з дозованим навантаженням в процесі кардіореабілітаціі

деталі

Наші бренди