Про компанію H&D srl

H&D srl - це єдина в світі компанія вся діяльність, якої заснована на вивченні оксидативного стресу і його аналізі.

Вивчення концентрації вільних радикалів розпочато в перші роки 90 -х і дослідження тривали кілька років, перед тим як революційні тести для вимірювання концентрації вільних радикалів надійшли на ринок: тест d - ROMs, захищений міжнародним патентом і поширюваний по всьому світу H&D.

Дослідження тривали доти, поки вдалося довести до кінця тест BAP (біологічний антиоксидантний потенціал) і вони все ще тривають , щоб досягти ще більш вражаючих результатів .
Фабріціо Калегарі створив FRAS 4 Evolvo, спеціально розроблений інструмент, призначений для вимірювання концентрації вільних радикалів і антиоскидативного бар'єру під час медичних досліджень.

Науковці, дослідники, клінічні фахівці, хіміки, аналітичні лабораторії, фармацевтичні компанії, діагностичні компанії можуть знайти в H&D ідеального партнера, єдину компанією в світі, яка вибрала оксидативний стрес як виключну причину свого існування.

H&D отримала і продовжує отримувати більше і більше важливих результатів завдяки співпраці з науковими дослідниками, вченими, науковими центрами по всьому світу. H&D перебуває в тісній співпраці з ICOB (Міжнародне співробітництво з оксидативного балансу), спільнотою дослідників метою якого є просунути, поширити і інтерпретувати знання про антиоксиданти та види антиоксидантів в клінічній практиці, як медицини людини, так і ветеринарній медицини, з метою сприяння покращенню якості життя.

В результаті даної роботи H&D надає для медичних докторів і покупців понад 580 наукових публікацій опублікованих по всьому світу з використанням обладнання H&D.

Як подальше підтвердження роботи виконаної H&D, міжнародне наукове співтовариство розпізнає і адаптує вимірювальні системи для вільних радикалів U Carr ™, яка є ексклюзивною вимірювальною частиною для тестів вільних радикалів d - ROMs, які виконуються за допомогою FRAS систем.
Компанія H&D розташована в Пармі (Італія) на вулиці Лангірано 264/1A.

H&D поширює свою продукцію в більш ніж 30 країн по всьому світу.

Системи FRAS, d - ROMs і PAT тести компанії H&D сертифіковані Міністерством охорони здоров'я Італії.

http://www.fras4.com/

 

 

Завантажити каталоги та брошюри H&D srl

FRAS 4 Evolvo

Він тепер доступний для лікарів та інших професіоналів у сфері охорони здоров'я, новий FRAS 4 Evolvo, інтегрована...

деталі

Win OS Manager

Win OS Manager™ це оригінальне програмне забезпечення зі специфічною метою допомагати професіоналам, які працюють в...

деталі

FRAS SMART

Тепер доступний для фармацевтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я, FRAS SMART - це інтегрована система, яка...

деталі

Наші бренди