Компанія ТОВ «ЛАБИОПРО»

ТОВ «ЛАБІОПРО» була створена у 2010 році з метою надання стратегічно важливих товарів та послуг для оптимального розвитку інфраструктури клінік, спортивних та наукових установ у нашій та інших країнах.

З самого початку створення компанії основним пріоритетом під час підбору продукції є її якість. Ми оддаємо перевагу товарам, що є найвищими досягненнями інженерії та розробки програмного забезпечення в своїх галузях.

Другим пріоритетом є підбір приладів та їх компонентів які оптимально інтегруються в мережеву систему клінік, мають можливість серверного встановлення з розподіленням прав допуску, інтеграції з іншими компонентами.

Обов’язковою вимогою, яку ми ставимо до своєї продукції – це мінімальний необхідний рівень технічного обслуговування і мінімізація витратних матеріалів. Ми оддаємо перевагу якісному обладнанню, яке має довгий строк експлуатації і надає значний прибуток користувачу з роками використання завдяки мінімізації заміни компонентів, витратних частин та технічного обслуговування.

Наші бренди